O firmie

Firma KF KLIMA

Firma KF KLIMA oferuje Państwu kompleksowe usługi związane z montażem i serwisem klimatyzacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy firmą, która nieprzerwanie działa od 2007 roku pod nazwą REKAMA, usługi budowlane. Mając na uwadze skuteczność w zarządzaniu oraz płynność w realizacji zamówień nastąpiła segmentacja firmy. W efekcie powstała firma KF KLIMA, specjalizująca się klimatyzacją lokali handlowych, usługowych , przemysłowych a także domów jednorodzinnych oraz firma REKAMA , która realizuje usługi budowlane.

KF KLIMA ściśle współpracuje z najlepszymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych:


Instalujemy systemy VRF, multi, urządzenia ścienne, kasetonowe, podsufitowe oraz kanałowe. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt oraz technologie rekomendowane przez producentów urządzeń. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam w pełni dostosować zakres usług do Państwa oczekiwań i potrzeb. Posiadamy wiele certyfikatów, które stanowią potwierdzenie posiadanej przez nas wiedzy na temat nowych rozwiązań technologicznych stosowanych w klimatyzacji.

Z pasją realizujemy zamówienia naszych klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru urządzeń oraz rozwiązań technicznych. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów korzystających z naszych usług. Kreatywna kadra pracownicza jest gotowa na przyjęcie nowego zlecenia.

Sprawdź naszą ofertę Zobacz