Oferta

Klimatyzacja

Wysoka temperatura latem często staje się dla nas uciążliwa, a ze względu na coraz większą szczelność okien i drzwi, znacznie zmalała naturalna wymiana powietrza w pomieszczeniach. W celu ochłodzenia powietrza oraz poprawy jego jakości stosuje się klimatyzację, która sprawia, że powietrze jest czyste i świeże, a temperatura w pomieszczeniu zawsze optymalna.

Profesjonalnie zaprojektowana klimatyzacja poprawia komfort codziennego życia.

Minimalistyczny design z wielkimi możliwościami!

Przedstawiamy rozwiązania technologiczne firmy LG.

Produkty LG ARTCOOL SLIM i DELUXE SIRIUS INVERTER V

Szybkie chłodzenie i skuteczne ogrzanie pomieszczenia

Strumień chłodnego (lub ciepłego) powietrza dociera do wszystkich zakamarków pomieszczenia zapewniając komfort użytkowania w całej użytkowanej przestrzeni.

Szybkie chłodzenie pomieszczeń

Funkcja Jet Cool - szybkie chłodzenie w 30min

Klimatyzatory z funkcją Jet Cool uzyskują zadaną temperaturę 3 razy szybciej niż pozostałe klimatyzatory. Zoptymalizowana konstrukcja wylotu powietrza zwiększa o 20% sprawność cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu.

Chłodne powietrze rozchodzi się we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca pokoju bez względu na to, gdzie jest zainstalowany klimatyzator

Optymalne i wydajne ogrzewanie

Nowe, większe wentylatory firmy LG charakteryzują się zwiększonym zasięgiem nawiewu. Oznacza to wydajne i skuteczne ogrzewanie, które sprawia, że szybciej odczujemy ciepło w pomieszczeniu.

Urządzenia wyposażone w pompę ciepła spotkały się z dużym zainteresowaniem ze względu na korzyści płynące z oszczędności energii. Rzeczywiście, inwerterowe pompy ciepła charakteryzują się znacznie wyższym stopniem wydajności energetycznej niż urządzenia konwencjonalne ze sprężarkami o stałej wydajności.Zdrowe powietrze

Różne systemy filtracji, ochrona przeciwpyłowa i filtr 3M oczyszczają powietrze. Jonizator Plasmaster Plus redukuje nieprzyjemne zapachy i odświeża powietrze w pomieszczeniu czyniąc je czystym i zdrowym. Gdy klimatyzator przerywa pracę, samoczynnie się osusza utrzymując stan czystości i świeżości.

Jonizator Plasmaster Plus sterylizuje powietrze, a także otaczające powierzchnie czyniąc środowisko czystszym i bezpieczniejszym.

Zaawansowane technologie LG i 3M usuwają szkodliwe mikro cząstki, jak wirusy, bakterie i alergeny oraz zapewniają bezpieczniejsze i zdrowsze środowisko.

Filtr Mikro-ochrona marki 3M zapewnia bardzo wysoki przepływ powietrza z niskim poziomem hałasu i zbiera szkodliwe mikroskopijne substancje, jak pyłki i drobny kurz.

Podwójny filtr ochronny przyciąga i zbiera drobiny kurzu i bakterie.

Wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystości dzięki osuszaniu wymiennika ciepła, a następnie ponownej sterylizacji.


Potężny nawiew

Z nowym, większym wentylatorem, który pozwala poczuć powiew powietrza z odległości do 9 metrów, lato tego roku będzie chłodne. Teraz chłodzenie jest jeszcze szybsze i bardziej wydajne, co pozwala wcześniej odczuć komfortowe warunki.


Komfortowy, zdrowy nawiew powietrza

Przycisk "1TOUCH SOFT AIR" umożliwia uzyskanie doskonałego, dedykowanego nawiewu powietrza przy chłodzeniu i ogrzewaniu. Jednokrotne jego naciśnięcie ustawia żaluzje w położeniu wysokim, a jego naciśnięcie powtórne ustawia żaluzje w położeniu niskim.


Skuteczna sterylizacja z dezodoryzacją

Liczba generowanych jonów wzrosła z 2 do 3 milionów. Jonizator Plasmaster Plus wytwarza 3 miliony skupisk spolaryzowanych jonów do przechwytywania i eliminacji z powietrza bakterii, wirusów i innych szkodliwych substancji oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów unoszących się w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Jak to działa?

Drobne cząstki kurzu po przechwyceniu przez pole elektryczne. zostają spalone i wyeliminowane. System oczyszczania plazmowego może eliminować mikroskopijne zanieczyszczenia i kurz. Filtr ten usuwa roztocza, kurz i sierść chroniąc użytkownika przed objawami alergii i astmy.


Większa wydajność

Najwyższa wydajność energetyczna

 • Wysokowydajna sprężarka
 • Wymiennik ciepła o dużej gęstości
 • Doładowany napęd bezpośredni

Potężny nawiew

Wysoka wydajność chłodzenia

 • Wysokociśnieniowy wentylator łopatkowy
 • Duże śmigło o wysokiej wydajności
 • Imponujący zasięg nawiewu (9m)

Stylowy design

Wysoka efektywność energetyczna

 • Łatwo wysuwany filtr powietrza
 • Zwarta konstrukcja
 • Większy magiczny wyświetlacz
 • Łatwa i szybka instalacja

Cicha praca

Klimatyzatory LG działają na poziomie hałasu 19dB!

Klimatyzatory LG emitują taki niski poziom hałasu dzięki unikalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym samych jednostek wewnętrznych ale i sprężarkom o małych drganiach, które eliminują niepotrzebny hałas i pozwalają na płynną pracę.

Redukcję szczytowych poziomów hałasu zapewnia przycisk "SILENT", który obniża poziom hałasu jednostki zewnętrznej o 3dB(A).

Nowoczesny design i łatwe sterowanie

Smukły i prosty design klimatyzatorów LG zapewnia łatwość montażu i wygodę czyszczenia wsuwanego filtra. Również duży, ukryty wyświetlacz jest doskonały do wygodnej kontroli zużywanej energii.


Smukła i klasyczna konstrukcja

Smukła i klasyczna konstrukcja obudowy jednostek linii Deluxe Sirius nie przeszkodziła w osiągnięciu wysokiej klasy energetycznej (A++) zarówno w trybie grzania jak i chłodzenia.

Większy magiczny wyświetlacz

Zgrabny design jednostki wewnętrznej z ukrytym czytelnym wyświetlaczem pozwala na wygodną kontrolę pracy, tylko wtedy, gdy jest ona niezbędna.


Zwiększona wygoda użytkowania

Wi-Fi Ready

Klimatyzatory można kontrolować przy użyciu inteligentnych urządzeń podłączonych do internetu, jak smartfony czy tablety (z systemem Android lub iOS). Ta zaawansowana technologia zapewnia większą wygodę użytkowania.

Bezprzewodowe sterowanie aplikacją na smartfony lub tablety (z systemem Android lub iOS) dzięki opcjonalnej, bezprzewodowej bramce Wi-Fi, model LG-IR-WF-1.

Sterowanie klimatyzacją z dowolnego miejsca

Posiadając dowolne urządzenie Wi-Fi, jak laptop /smartfon, czy tablet, w dowolnym czasie za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego można uzyskać dostęp do klimatyzatora. (Jest to funkcja opcjonalna, a moduł bezprzewodowy jest niezbędny w każdym sprzęcie).

Najwyższa wydajność energetyczna


Zastosowanie w klimatyzatorach pokojowych LG wymiennika ciepła o wysokiej gęstości i doładowania napędu bezpośredniego polepszyło parametry sprężarki i wydajność grzewczą. Dzięki czemu osiągnięcie wysokiej klasy efektywności energetycznej A++ zarówno dla chłodzenia i ogrzewania stało się realne.

Rewolucyjna technologia inwerterowa LG zapewnia najwyższą wydajność, cichą pracę oraz redukcję zużycia energii elektrycznej aż do 28%. Dzięki efektywności energetycznej światowej klasy użytkownik uzyskuje komfortowe otoczenie przy jednoczesnych oszczędnościach energii.

Wysokowydajna sprężarka

 • Poprawa efektywności

Efektywność energetyczna sprężarki:
EER 11,3 --- 11,6 (wzrost o 2,6%)

 • Moment obrotowy

Oczekiwany zakres roboczy
(15~35Hz --- 12~47Hz)

 • Sprężarka o małych wibracjach

Zmniejszenie drgań (o 2O%).


Wymiennik ciepła o dużej gęstości

Wymiennik ciepła o dużej gęstości orurowania wpływa na wysoki wskaźnik efektywności energetycznej chłodzenia i ogrzewania, redukując do kompaktowych rozmiarów jednostki wewnętrznej.

Doładowany napęd bezpośredni sprężarki

Zwiększono napięcie krokowe wykorzystywane do sterowania sprężarką klimatyzatora, w wyniku czego przy tym samym napięciu prądu zwiększyły się osiągi napędu.


Duże śmigło o wysokiej wydajności

Zmniejszenie rozmiaru piasty wentylatora jednostki zewnętrznej oraz wprowadzenie specjalnej powierzchni natarcia śmigła wentylatora w jednostce zewnetrznej.

Wysokociśnieniowy wentylator łopatkowy

Zastosowanie specjalnej krawędzi z nieregularnej powierzchni pozwoliło znacząco zredukować opory powietrza oraz zmniejszyć hałas.


Źródło: Katalog Firmy LG 2015r.